Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Çağla ŞıkelÇağla Şikel Yüksel Ak Seni Odama Bekliyorum Vakası

Çapkın manken, meslektaşı Şenol İpek'e 'Tostumu bitirdim. Seni odama bekliyorum' mesajı geçti. İpek'in eşi Yüksel Ak olayı doyunca oteli birbirine kattı.

Podyum dünyası, Çağla Şıkel'in yeni bir telefon mesajıyla sarsıldı. Çapkın manken, en yakın ı Yüksel Ak'ın manken olan eşi Şenol İpek'e 'Seni odama bekliyorum' diye mesaj çekti. Olay duyulunca kağıt bebekler birbirine girdi.

Mankenler arasında savaş çıkaran olay, yaklaşık bir ay önce meydana geldi. Uğurkan Erez Ajans'a bağlı Yüksel Ak, Çağla Şıkel, Asuman Krause ve Şenol İpek'ten oluşan ekip bir defile için şehir dışına çıktı. Şenol İpek, lobide otururken cep telefonuna bir mesaj geldi. İpek bu mesajı okurken, eşi Yüksel Ak asansörden inerek lobiye girdi. Eşinin dikkatle mesaj okuduğunu görünce de şüphelenip, telefonu elinden kaptı. Telefonun ekranında gördükleri ise Ak'ı şaşkına çevirdi: Tostumu bitirdim. Seni odama bekliyorum. Çağla.

 

                                                              

 

geriileri                

çağla şikel resimleri

    

 

Ne yapacağını şaşıran Ak, elindeki telefonla yakın dostu Asuman Krause'nin odasına koştu. Mesajları Krause de görünce, ikili hırsla soluğu Şıkel'in odasında aldı. Asuman Krause, 'Sen bunu nasıl yaparsın. Evli insanların arasına girmeye utanmıyor musun?' diye bağırdı. Ak da kavgaya karışınca, çığlıklar oteli kapladı. Rezaletin duyulmasını engellemek için Uğurkan Erez, devreye girdi. Ancak, gizlenmeye çalışılan bu olay kısa sürede podyum dünyasında gündemin birinci maddesi oldu. Bu arada, Şenol İpek'in evlenmeden önce Şıkel'le kısa bir beraberlik yaşadığı ileri sürüldü.

AKŞAM MAGAZİN SERVİSİ


z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası