Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

ebru şallı tan resimleri güzellik sırları selülit savar biyografi

Ebru Şallı Tan

 

 

Onlar çoçuklarının Kaliçesi

Ebru Şallı oğlu Beren ve yıldız anneler

Bakalım sahnede ışıl ışıl parlayan yıldızlar, annelikte ne durumdalar?

Karnı burnunda yıldızlar

Üçüncü bebek yolda

2003 yılında evlenen ve 2004 yılında ikiz bebekleri olan Julia Roberts, anneliği çok sevmiş olacak ki, ikizlere bir kardeş geliyor. İlk hamileliği sırasında sürekli makarna aşeren ve fazlaca kilo alan Roberts, bu kez daha temkinli davranıyormuş.

Nicole Kidman hamile mi?

Tom Cruise ile evliliği sırasında İsabelle Jane adında bir ve Connor Anthony adında bir erkek çocuk evlat edinen Nicole Kidman’ın şu sıralar hamile olduğu söyleniyor. Peki, acaba gerçekten öyle mi?

İngiliz New of The World Gazetesi’nin haberine göre öyle. Avustralya’daki bir gazeteye konuşan çiftin yakın ları da bu haberi doğruluyor, ama gel gör ki Kidman’ın basın sözcüsü güzel yıldızın hemile olmadığını açıkladı. Bizim de kafamız iyice karıştı. En iyisi biraz daha beklemek ve görmek.

Naomi Watts da anne oluyor

79. Oscar Akademi Ödülleri gecesinde çekilen bu fotografa dikkatlice bakarsan, Naomi’ minik göbeğini fark edebilirsin. O gece giydiği kıyafeti hazırlayan Escada Modaevi’ sözcüsü , ”Hazırladığımız kıyafet Naomi’ en büyük sırrını, doğacak bebeğini başarıyla gizledi.” açıklamasını yapınca Naomi Watts bir basın toplantısı düzenleyerek hamile olduğunu itiraf etmek zorunda kaldı.

Salma Hayek bu kadar da salma

Salma Hayek, hamile olduğu dedikoduları dolaşmaya başlayınca, önce Francız İşadamı Francois-Henri Pinault ile gizlice nişanlandığını açıkladı, daha sonra birden görünmezlik iksiri içmiş gibi ortalıktan kayboldu. Ama paparazziler onu görüntülemeyi başardı. Meğer Salma Hayek tanınmaz halde olduğu için görüntülenemiyormuş.

Britney Spears için her şey bitti

Britney Spears, hızla yükseldiği kadar hızlı da bir düşüş yaşadı. Birden dünyaca tanındı, ışık hızıyla evlendi ve boşandı. (55 saatte) Tekrar evlendi, çocuk yaptı, bir çocuk daha yaptı. Sonunda hızdan başı döndü tabii, Umarız yaşadıklarını çabuk atlatır ve çocuklarının da başını döndürmez.

Hızlı Anne Kate Winslet

Kate Winslet, “Çocuklarım her şeyden daha değerli” dese de kariyerinde hız kesmeyen ünlülerden. Bu arada People Dergisi’nin bir haberine göre, Gyweneth Paltrow’dan Reese Witherspoon’a, Madonna’ dan Victoria Beckham ‘ a pek çok ünlü anne çocuklarını adeta şıklık yarışına sokmuş. Mia Adında bir kızı ve Joe adında bir oğlu olan Kate Winslet’ da bu yarışın içindeymiş ve çocukları için genellikle spor markaları tercih ediyormuş.

Prenses annesi Katie Holmes

Çocukluk kahramanı Tom Cruise ile evlenen Katie Holmes, kızının doğumuyla mutluluk tablosunu tamamladı. İbranice “Prenses”, Farsça “Kırmızı Gül” anlamına gelen Suri ismi verilen bebek, gerçekten de bir prenses kadar güzel! Bu durumda Katie de kraliçe oluyor tabi.

Vanessa Paradis kendini çocuklarına adadı

Neredeyse 10 yıldır yakışıklı Johnny Deep’i kimselere bırakmayan Vanessa Paradis ‘in bu ilişkiden Lily Rose Melody adında bir kızı ve Jack adında bir oğlu var. 80 ve 90’ larda şarkılarıyla ve filmleriyle ünlenen Vanessa Paradis, anne olduktan sonra kendini çocuklarına adayan ve ortalarda pek görünmeyen annelerden.

Angeline Jolie

Geçtiğimiz yıl bu zamanlar herkes Brad Pitt ve Angeline Jolie’ bebeğini merakla bekliyordu. Bebek annesine mi benzeyecekti, babasına mı? Shilon doğunca herkes dudaklarını annesinden aldığı görüşünde birleşti. Bu arada güzelliğiyle olduğu kadar yardımseverliğiyle de tanınan Angeline Jolie’ nin, Vietnam, Etiyopya ve Kamboçyalı üç de evlatlığı var. Bir Yıldız Anneler çocuk daha evlat edinmek için başvurduğu söylentiler arasında.

Podyumdan Kayan Yıldızlar

Yeliz Okur

Utah Jazz’da forma giyen milli basketbolcumuz Mehmet Okur’ un eşi Yeliz, yaklaşık iki ay önce anne oldu. Kızı Melis ile bu yıl ilk kez Anneler Günü heyecanını yaşayacak.

Cindy Crawford

Annelik Cindy Crawford’ a çok yakışmış değil mi? Kızı Jordan ve oğlu Presley Walker ile ne kadar da mutlu görünüyor!

Ebru Şallı

Hamileliği sırasında yiyip içtikleriyle magazin basınına konu olan Ebru Şallı, oğlu beren dünyaya geldikten sonra da sözleriyle ve yaptıklarıyla da gündem de kalmayı hep başardı.

Demet Şener Kutluay

Evin huzurlu hayatını gece yaşamının renkli dünyasına tercih edenlerden biri de o.Geçtiğimiz yaz kızı İrem’ dünyaya getiren Demet, anneliği çok sevmiş; en kısa zamanda İrem ‘ e bir de kardeş istiyormuş.

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası