GrafikSaati

müjde ar foto galeri resimleri

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

GİRİŞ

Müjde Ar resimleri filmleri

GERİ  İLERİ 

Sponsor bağlantılar

Diğer Foto Galerilerden Öne Çıkanlar

Ajda Pekkan Asuman Krause Aysun Kayacı Bergüzar Korel Çağla Şikel
Ajda Pekkan resimleri Asuman Krause Aysun Kayacı Bergüzar Korel Çağla Şikel
         
Demet Akalın Deniz Akkaya Didem Uzel Doğa Bekleriz Doğa Rutkay
Demet Akalın Deniz Akkaya Didem Uzel resimleri Doğa Bekleriz Doğa Rutkay
         
Ebru Gündeş Ebru Şallı Ece Gürsel Eva Maya Ebru Polat
Ebru Gündeş ebru şallı resimleri Ece Gürsel Eva Emel Maya ebru polat
         
Fatoş Kabasakal Gamze Özçelik Gülşen Hadise Işın Karaca
Fatoş Kabasakal Gamze Özçelik Gülşen Şarkıcı Hadise Işın Karaca resimleri
         
Müjde Ar Nil Karaibrahimgil Nilay Dorsa Öykü Serter Özgü Namal
Müjde Ar resimleri Nil Karaibrahimgil nilay dorsa öykü serter resimleri özgü namal resimleri
Sebnem Schaefer Sibel Can Tuğba Ekinci Tuğba Özay Tuğba Ünsal
Şebnem Schaefer resimleri sibel can resimleri Tuğba Ekinci Tuğba Özay Tuba Ünsal

Sponsor Bağlantılar

Grafik Saati magazin Eğlence dünyasından haberler. Ünlü sanatçıların resimleri. Biyografi ve videolar. Magazin ve dedikodu haberleri. Gençlik aktiviteleri ve mekan tanıtımları. Açıklama: Ünlülerin hayatları. Eğlence mekanları, merkezleri video izle şarkı dinle müzik. Kim nerede nasıl eğleniyor? Eğlence mekanları merkezleri ve tanıtımları. Ünlü sanatçıların reklam filmleri. Erkek ve kadın giyim mağazaları. Yazlık elbise modelleri 2011. Giysi satın al
         
Yasemin Kozanoğlu Zeynep Mansur Zeynep Yılmaz

Diğer Foto Galerilerden Öne Çıkanlar

Yasemin Kozanoğlu Zeynep Mansur zeynep yılmaz resimleri

Keywords: Eğlence mekanları ve merkezleri reklam filmleri. Erkek kadın bayan giyim haberleri reklamları. Video izle şarkı müzik dinle. Bedava cilt bakımı ve filmi. Ünlü resimleri elbise modelleri. Ünlülerin hayatları biyografi kimdir? Twitter facebook vikipedi haberleri

Sponsor Bağlantılar
Site içi arama

Bizimkisi feminist dayanışması değil

Her biri kendi alanında başarılı üç kadın "Bu feminist dayanışması değil, biz erkekleri de seviyoruz" dedi.

Aysun Kayacı fotoğrafları için tıklayın

Müjde Ar'ın Çok Özel Fotoğrafları için tıklayınız

Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı’nın güncel olayları tartışacağı "Haydi Gel Bizimle Ol" adlı program, bugün NTV'de başlıyor. Kelebek, ilk bölüm öncesi ekibi bir araya topladı. Aysun Kayacı'nın dizi çekimleri nedeniyle katılamadığı görüşmede, her biri kendi alanında başarılı üç kadın "Bu feminist dayanışması değil, biz erkekleri de seviyoruz" dedi.

Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı’nın güncel olayları tartışacağı "Haydi Gel Bizimle Ol" adlı program, bugün NTV’de başlıyor. Kelebek, ilk bölüm öncesi ekibi bir araya topladı. Aysun Kayacı’nın dizi çekimleri nedeniyle katılamadığı görüşmede, her biri kendi alanında başarılı üç kadın "Bu bir feminist dayanışması değildir, biz erkekleri de seviyoruz" dedi.

 

<B>ir araya geliş hikayeniz nasıl?

- Çiğdem Anad:</B> Hep erkekler konuşuyor, biraz da kadınlar konuşsun dedik ve bu program üzerine çalışmalara başladık. Yapım ekibi bir araya gelip uzun bir isim listesi içerisinde kim olabiliri konuşurken ilk üzerinde uzlaştığımız isim Müjde Ar oldu. Sonra Pınar Kür’e herkes ’evet’ dedi. Biz orta yaş grubuna giriyoruz, bir de yanımıza genç olsun dedik ve Aysun Kayacı’yı kadroya dahil ettik.

<B>n Neden manken?

- Ç.A:</B> Son zamanlarda "Güzel, genç kadın" denince akla gelen ilk isim Aysun Kayacı oluyor. Hem çok güzel, hem de öğrenci. Aysun’a bu projeyi ilettik, baktık ki birçok konuyla, hayatla ilgileniyor, onu kadromuza dahil ettik. Yani birbirine çok benzeyen kadınlar bu programda bir araya gelsin diye yola çıkmadık.

<B>n Pınar Hanım, bu programı kabul etmenizdeki en önemli etken neydi?

- Pınar Kür: </B>Benim televizyon kişisi olmak gibi bir ihtirasım yok. Ama anladım ki roman yazarak Türkiye’nin şu anki hali hakkında çok şey söyleyemiyorum. Bir şeye sinirlendiğim zaman televizyona tepki vereceğime, televizyondan halka doğru tepki veririm diye düşündüm. Müjde de çok sevdiğim bir ımdı, kabul ettim.

<B>- Müjde Ar:</B> Bu programla ilgili ilk teklif bana geldi. Bana da Çiğdem Anad referans oldu. Bir tarafım çok sulu olmakla beraber, ben ciddi ve işini çok seven insanları severim. İnsan olmanın temel niteliklerinden biri de işi sevmek, iyi yapmaya çalışmaktır. Çiğdem bana göre bu konuda tek. Hem çok akıllı bir kadın, hem çok iyi bir haberci, hem de profesyonel. Ben Çiğdem’in haberciliği dışındaki meziyetlerini de biliyorum. Çünkü benim eşim Ercan ile uzun süre Ankara’da siyasi söyleşiler yapmışlar, dostlukları var. Dolayısıyla, böyle bir iş yaparken kendinizi tek başınıza düşünemiyorsunuz. Mesela bu tür programlar zeka ister, tartışma kabiliyeti ister, kıvraklık ister, ister oğlu ister. Onun için Çiğdem’in adı içimdeki kapıları açıverdi.

<B>n Pınar Hanım dedi ki; "Sinirlendiğimde televizyona tepki vereceğime, televizyondan halka doğru tepki veririm diye düşündüm, teklifi kabul ettim..." Ya siz? </B>

<B>- M.A</B>: Bir kere benim çeneme vurdu, ben de Pınar gibi kendi kendime konuşmaya başladım. İllallah ediyorlar, herhalde yakında beni hiçbir yere almayacaklar. Bankaya gidiyorum konuşuyorum, otobüs durağında bir kadın görüyorum konuşuyorum. Her konuştuğum insan da "Abla neden program yapmıyorsun" diyor. Alın artık, yapıyorum... Bilmedikleri taraflarımı görecek insanlar. İnşallah severler. Tabii korkup ürkecekleri taraflarım da olabilir ama herhalde Aysel’in kızı olduğum için tüm bunları hoş görebilir.

<B>n İşin eğlenceli kısmını Aysun Hanım mı tamamlayacak?

- Ç.A:</B> Hepimiz eğlenceliyiz. Aysun’un ne kadar eğlenceli olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, Aysun eğlenceli midir bilmiyorum. Çok bilgili midir, az bilgili midir, onu da bilmiyorum. Aysun’un nasıl tecrübeler arasından geçtiği konusunda da hiçbir fikrimiz yok. Onu herkes ne kadar tanıyorsa, biz de o kadar tanıyoruz. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Aysun’un bakış açısı, herhalde şu üç kadından bambaşkadır. Dışarıdan baktığınız zaman bunu rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Hiçbirimizin düşünmediği bir çerçeveden konuşacağına eminim ve aslında çok şaşıracağımı da düşünüyorum.

<B>n Haftada bir gün yayınlanacak olan bu programın içeriğinde neler var?

- Ç.A</B>: Gündemde ne varsa alıp harmanlayıp, onun üzerine laf döndürmeyeceğiz. Onu mu konuşsak, bunu mu konuşsak deyip kendi aramızdan konu çıkaracağız. Spontane geçişler olacak hep.

<B>- M.A:</B> Mesela Sarkozy bizi Avrupa Birliği’ne almak istemiyor ya, biz de ona diyeceğiz ki "Seni kim istiyor? Oğlum sen kendine bir baksana, boynuzlarından kapılardan geçebiliyor musun?"

<B>- Ç.A:</B> Doğru bir çerçeveye koydu.

<B>- M.A:</B> Mesela Tamer Karadağlı, "Beni eve al" diye yine eski karısının evinin etrafında dolaşıyormuş. Bu hafta konumuz değil ama gelecek haftalarda, "Evladım çok dolaşma evin etrafında, kaç kere gittin geldin yeter artık" diyeceğim yani. Bunu söyleyeceğim. Bu arada her hafta aramıza katılacak şanslı bir erkek olacak. Herhalde en ilginci de o. Dört kadının yanında konuk olacak. Dört kadın ona atacak, tutacak.

<B>n Programın adı "Haydi Gel Bizimle Ol." Sezen Aksu’nun seslendirdiği, sözleri Aysel Gürel’e ait bir şarkı. İsim anası siz misiniz Müjde Hanım?

- Ç.A:</B> Müjde bir sürü program ismi belirlemiş. Beni aradı ve "Bir de anneme sorayım" dedi.

<B>- M.A:</B> Annemi aradım, "Programın ismi ne olsun" dedim. Bana beş saniye içinde "Haydi Gel Bizimle Ol" dedi.

<B>- Ç.A:</B> NTV müdürlerinin de olduğu bir toplantıdaydık, hepimiz "Şahane bir isim" diye ayağa kalktık. Kavgadan uzak, rahat bir program yapacağımız için bu isim tamamdır yani.

<B>- P.K:</B> Rahat bir program ama tamamıyla haha, hihi değil. Mahalle kavgasından uzak bir tartışma programı olacak.

<B>n Bu program için "Feminist dayanışması" deniliyor. Siz ne diyorsunuz?

- Ç.A: </B>Hayır. Bu dört kadın, ve erkekleri seven dört kadın...

<B>- M.A:</B> Çiğdem’in orada söylemeye çalıştığı şey şu; erkeksi değil, "kadın-kadın" bir hali var programın.

<B>- Ç.A:</B> İddialı kadınlar, daha çok erkek tavrını ve erkek bakışını temsil eder. Bizler de çok iddialı kadınlarız ama biz öyle erkek tavırlı kadın değil, kadın tavırlı kadınız. Program da böyle olacak.

<B>n Desenize konuşulmayanlar konuşulacak?

- Ç.A</B>: O kadar büyük iddialarda bulunmayalım. Kendi dünyalarınızda bugüne kadar biriktirdiğiniz bir sürü şey var. Herkes kendi branşından, kendi hayatından yola çıkarak konuları değerlendirecek. Dört kadın var ve bu dört kadın her hafta olaylara karşı görüşünü izleyenlerle paylaşacak. Bence bu çok önemli. Hepimiz bol miktarda konuşacağız, tartışacağız, fikrimizi söyleyeceğiz işte.

<B>n Kadınlar hep konuşsun, hiç susmasın...

- P.K</B>: Kadınlar konuşacak bir yer bulsalar konuşacaklar. Türkiye’de kadınlar hep susturulmuş, ikinci plana itilmiştir. Bizim ataerkil toplumumuzda ikinci plana atılmış durumdalar. Biz ortada olan kadınlarız. Düşünün normal hayatında kendini arayan kadının çektiklerini... <B>

n Bu programın türban meselesinin gündemde olduğu, "Türkiye Malezya olur mu?" tartışmalarının yaşandığı bir döneme denk gelmesi tamamen tesadüf mü, yoksa bilinçli bir hareket mi?

- Ç.A</B>: Bu projeyi hiç ilişkilendirmeyin çünkü biz bu programı 4-5 ay önce konuşmuştuk. Denk gelmiş olabilir ama bu bizim önce konuştuğumuz bir projeydi. Kadın programı demeden ama kadın ağırlıklı bir program yapmayı uzun zamandır konuşuyorduk.

Bizler birbirini seven iddialı kadınlarız

<B>n İddia, rekabeti ve kıskançlığı da beraberinde getirir. Bu dört kadın da çok iddialı olduğuna göre programda kıyasıya bir rekabet izleyebiliriz.

- Ç.A: Ama bizler birbirini seven iddialı kadınlarız.

M.A: Bizler egoları yüksek kadınlarız. Yani her halimizle "Biz ne şahaneyiz" diye dolaştığımız için birbirimizi kıskanmayız.

- P.K: Herkes kendi alanında kraliçedir. Bizim birbirimize ihtiyacımız yok ki. Biz tatmin olmuşuz.

- Ç.A: İddialı kadınların da birlikte çalışabileceğine bir örnek olmalı bu program. Örnek olmasını çok isterim, çünkü "İddialı kadınlar birbirini çekemezler, itişip kakışırlar" jargonu ya da bu klişe beni çok rahatsız ediyor. Ne demek "Bir araya gelemezler, yapamazlar?" Tam tersi çok iyi yaparlar. Pınar az önce güzel bir vurgu yaptı, bizim birbirimize ihtiyacımız yok. Çünkü kendi üstünlüklerimizden dolayı zaten yeterince tatmin olmuş haldeyiz.

n Programınızda magazin de olacak mı?

- Ç.A: Magazin ayrılmaz parçalarımızdan biri. Ayrıca magazini de seviyorum. Ama bu programda magazini farklı işleyeceğiz.

- P.K: Mesela Tamer Karadağlı o fotoğrafçıları çağırıp, belki onların yanında böyle yapıyor.

- M.A: İşte bunları da soracağız.</B>

gizlilik politikası