Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 

manken
nilay
dorsa
resimleri
vikipedi
biyografi
twitter
ekşi
resim
galerisi

Manken
Şarkıcı
Nilay
Dorsa

Nilay Dorsa'nın Eğreti manken tartışması

Neslihan KARA

Atıf Yılmaz’ın yönettiği ‘Eğreti Gelin’ filminde rol alan Nurgül Yeşilçay’ın ‘Bazı mankenler de playboylara eğreti gelinlik yapıyor’ sözleri, yeni bir tartışma başlattı.

Atıf Yılmaz’ın son filminde, evliliğe hazırladığı gence liği öğreten ‘eğreti gelin’ karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay’ın ‘Aynı şeyi bazı mankenler de yapmıyor mu? Onlar da playboylara eğreti gelinlik yapıyor’ sözleri, mankenleri kızdırdı. ‘Mankenler, modern toplumun eğreti gelinleri mi?’ tartışmasına podyumdan cevap geldi.

 

DAHA ÖNCE DE TARTIŞILDI

30’lu yıllarda Denizli’de geçen film hakkındaki ilk tartışmaları, Denizliler başlatmıştı. AKP milletvekili Mehmet Yüksektepe çekimlerin durdurulmasını istemiş, Belediye Başkanı Nihat Zeybekçi de ‘İstanbul’daki paşa konaklarında olur ancak’ diyerek tartışmaya katılmıştı.

Ebru Güzel

Keşke para düşkünü deseydi

‘Eğreti Gelin’in mankenlerle özdeşleştirilmesi çok yanlış. Para düşkünü kadınlar deseydi tamam ama mankenlerin üzerine bu kadar gelinmesini normal karşılamıyorum. Nurgül’ü tanıyorum. Hoşuna gitmeyen bir iki manken varsa, bu lafı ondan etmiştir.

Deniz Pulaş

Savunmayı ben yapmam

Yok böyle bir şey. Biri mankenlere böyle bir şey söyledi diye bunun savunmasını yapacak insan ben değilim. Ben o insanlardan biri değilim. Onun için alan razı veren razı, boşuna kurcalamayalım. Herkes biliyor neyin ne olduğunu, kimin ne olduğunu.

Tuğba Özay

Dış kapının mandalı

Ben de çıkıp ‘Bazı oyuncular eğreti gelinlik yapıyor’ desem hoş olur mu? Zamanında ne şekilde basına yansıdığını bildiğimiz birinin eleştiri yaparken böyle ithamlarda bulunması doğru değil. Biz zaten kendi içimizde bu tarz insanlara karşıyız. Dış kapının dış mandalı da böyle açıklama yaparsa olmaz.

Nilay Dorsa

Nurgül’ün ağzına sağlık

Ben de ‘eğreti mankenler’ olduğuna inanıyorum. Sonuna kadar katılıyorum sözlerine. Çok doğru söylemiş. Nurgül Yeşilçay’ın ağzına sağlık.

Gizlilik Politikası