Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 

manken
nilay
dorsa
resimleri
vikipedi
biyografi
twitter
ekşi
resim
galerisi

Manken
Şarkıcı
Nilay
Dorsanın
Fotoğrafları

GERİİLERİ

Nilay Dorsa Gizem Özdilli'nin Veda Gününe Katıldı

Ağlayarak podyumlara veda etti

İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA)

Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Moda Günleri, ünlü manken Gizem Özdilli’nin jübilesine sahne oldu. Gözyaşları arasında podyuma veda eden Özdilli, her gidenin yerini birine teslim ettiğini belirterek, ‘Ben kavuğumu Ece Gürsel’e bırakıyorum’ dedi.

Nefise Karatay, Ece Gürsel, Binnur Gülbey, Deniz Şirin de Jübileye Katıldı

Nefise Karatay, Ece Gürsel, Nilay Dorsa, Binnur Gülbey, Deniz Şirin’in yanı sıra, yerel mankenlerle birlikte ‘Moda Günleri’nin son gününde podyuma çıkan Gizem Özdilli 12 yıldır podyumlardaydı. Ünlü manken, ‘İki ay sonra albümüm çıkacak. Kariyerime sanat dünyasında devam edeceğim. Podyumlar artık benim için tatlı bir anıdan ibaret’ derken, gözyaşlarını tutamadı.

Mankenliğe ilk adım attığı günden bugüne geride acı tatlı bir çok anı bıraktığını söyleyen Özdilli, ‘Bir işe nasıl başladıysanız, zamanı geldiğinde de o gururla bırakmanız gerekiyor. Artık podyumlara Allah’a ısmarladık demenin zamanının geldiğine inanıyorum. Kariyerime sesimle ve şarkılarımla devam edeceğim’ dedi.

Jübilesini Antalya’da yapmanın mutluluğunu yaşadığını kaydeden Özdilli, ‘İstanbul’da yaşıyor olsam bile, bu kentte yüzlerce defileye ve tanıtıma çıktım. Jübilem buraya kısmetmiş’ dedi.

KAVUK ECE GÜRSEL’E

Gecede manken larının yaptığı sürprizle de şaşkına dönen Özdilli, podyuma getirilen ve üzerinde ‘Podyumlar seni unutmayacak’ yazılı pastayı kesti. Pasta kesimi sırasında gözyaşlarını tutamayan Özdilli, ‘Kavuğumu bıraktığım Ece Gürsel’in sempatik ve temiz ruhu beni etkiliyor’ diye konuştu.

Gizlilik Politikası