Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 

manken
nilay
dorsa
resimleri
vikipedi
biyografi
twitter
ekşi
resim
galerisi

Nilay
Dorsanın
Fotoğrafları

GERİİLERİ

Nilay Dorsa: "Tuğba Özay artık evde oturup örsün"

Manken Nilay Dorsa, yine ortalığı karıştırdı. Dorsa "Yaşlı manken teyzeler işlerimi baltalamaya çalışıyor" dedi.

ANKARA’nın kafeler caddesi olarak da bilinen Arjantin Caddesi üzerindeki Yeşil Vadi Park bünyesinde yer alan Green Valley, ünlü mankenler Nilay Dorsa ve İlknur Soydaş’ın da yer aldıkları renkli bir partiyle kapılarını Ankaralılara açtı. Parti oldukça tarıtışılacak gibi,

ÇOCUK BÜYÜTSÜNLER

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan güzel mankenler, ilginç açıklamalar yaptı. Nilay Dorsa, "İşlerimi baltalamaya çalışan manken teyzelerim var. Artık bu işi benim gibi genç kuşak güzellere bırakmaları gerekir. Yaşlı manken teyzelerime evlerinde oturup örgü örmelerini, çocuk doğurup çocuk büyütmelerini tavsiye ediyorum" diye konuştu.

SİYASETE ATILACAKLAR

Güzel manken Dorsa, "manken teyzelerim" olarak nitelendirdiğiniz isimler kimler sorusunu ise ünlü manken Tuğba Özay’ı ima ederek "isim vermek istemem, ama aralarında siyasete atılacaklarını söyleyenler bile var" diye yanıtladı.

Artık hayatıma temiz sayfa açtım

AÇILIŞA katılan diğer güzel İlknur Soydaş da , 9 ay önce biten evliliğin in ardından hayatta yeni bir safa açtığını söyledi. Soydaş "Artık ileriye bakıyorum, geçmişi önemsemiyorum, her şeyi geride bıraktım , şimdi yeni bir ilişkim var, ama kısa vadede evlilik düşünmüyorum" diye konuştu.

Ortalık gaylerden geçilmiyor

SİVRİ dilliliği ile tanınan ünlü manken Nilay Dorsa, sinin olmadığından yakınarak, "Hala beyaz atlı prensimi bekliyorum, ortalıkta adam gibi adam yok, gaylerden geçilmiyor. Her yer biüel dolu" diye konuştu. İnsanların kendisini yeterince tanımadığını söyleyen Nilay Dorsa, yakın zaman içerisinde kendi tanıtımını yapacağı bir internet sitesini yayına sokmaya hazırlandığını belirtti.

12 Şubat 2007

Gizlilik Politikası