Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 

 

manken
nilay
dorsa
resimleri
vikipedi
biyografi
twitter
ekşi
resim
galerisi

Nilay
Dorsanın
Resimleri

Nilay Dorsa: Estetiğe Harcadığım Parayla Boğazda Yalı dairesi Alırdım

Neslihan KARA

Foto galeri Manken Nilay Dorsa, önceki gün IPEG Istanbul Plastik ve Estetik Cerrahi Gurubunun merkezinde bacaklarina epilasyon yaptırdı. Dorsa, "Ben çok fazla estetik operasyon geçirdim. Bunu da söylemekten utanmıyorum. Neredeyse sayısını unutacağım. Sadece lerimden 15 kez ameliyat oldum. Zaten bir diz kapağım bir de parmaklarım kaldı estetik yaptırmadığım" itirafında bulundu. Ünlü manken, son olarak kaşlarını kaldırtıp dudaklarını kalınlaştırdığını da sözlerine ekledi.


Nilay Dorsa konuşmasına şu sözlerle devam etti "Ben kendimi estetik öncesi Nilay Dorsa, estetik sonrası Nilay Dorsa diye ifade ediyorum. Kendimi böyle daha iyi hissediyorum. Estetikten sonra işlerim daha da arttı. Kafama estikçe estetik yaptırıyorum. Ajda Pekkan'ın yolunda ilerliyorum. Estetiğe harcadığım parayla boğazda süper bir yalı dairesi alırdım. Bizim için estetik şart. Bunun en iyi örnekleri Deniz Akkaya ve Ajda Pekkan. Bir de son dönemde sosyeteye baktığımda hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibi."

OKAN'IN DİLİ KISALTILMALI

Okan Bayülgen'i ağzına dolayan Dorsa, Bayülgen'in de estetiğe ihtiyacı olduğunu söyleyerek, "Okan'a estetik şart. Kamburu çıkmış izlerken rahatsız ediyor. Bir kere o kamburu düzelmeli. Kulakları çok büyük onlar küçülmeli. Dili acayip uzun o da kısaltılmalı. Son zamanlarda hızlı aşk hayatıyla gündemde saçlarına aklar da düşmüş onları boyatması lazım. Ensesi çok kıllı bir epilasyon gerekiyor. Ama tabi en büyük estetik beyin estetiği ama tıp o kadar gelişemedi. Eskiden ona aşkımı ilan etmiştim. Ama şimdi çok çirkinleşti. Kadınlar onda ne buluyor anlamıyorum" dedi.

NÜKHET DURU DA ESTETİK YAPTIRIYOR

Nilay Dorsa, Nükhet Duru için, "Kendisi bugüne kadar hiç estetik yaptirmadığını söylüyor sözüm ona bazı kremler vasıtasıyla formunu koruyormuş, yaptırdıgınız şeyin arkasında durun Nükhet Duru'da arkasında durmalı ve açıklamalı. Eğlence olsun diye söylüyor kendisinde bence en az , dudak, botoks operasyonları var bunları saklayıp bu işten anlayanları güldürüyor, ben de kendisine çok gülüyorum" dedi.

17 Mart 2007

MAIL:
Gizlilik Politikası