Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 

manken
nilay
dorsa
resimleri
vikipedi
biyografi
twitter
ekşi
resim
galerisi

Nilay
Dorsanın
Görüntüleri
Fotoğrafları

Nilay Dorsa: ‘Rol karşılığı ahlaksız teklif aldım’

Sefa KARACAN/ALANYA(Antalya)

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde, bir mağazanın açılışına katılan manken Nilay Dorsa, ünlü bir yönetmenden rol karşılığı ahlaksız teklif aldığını ileri sürdü.

Alanya'da, bir mağazanın açılışına, Kanal D'de bir dönem yayınlanan ‘Ah Bir Polis Olsam’ dizisinde rol alan Fatoş Seymen ve podyum dünyasının güzeli Nilay Dorsa katıldı. Açılış kurdelesini Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan ile birlikte kesen mankenler, beklenmedik sürprizle karşılaştı. Kurdelenin kesilmesiyle patlatılan içi kağıt dolu iki kutu, mankenlerin yüreğini ağzına getirdi. Nilay Dorsa, “Çok korktum. İyi ki can havliyle kaymakam beyin üzerine atlamadım. Sonra yanlış anlaşılacaktı” diye espri yaptı. Dorsa ve Seymen, mağazada ayna karşısına geçti. Dorsa, “Ayna ayna söyle bana, Hülya Avşar'dan sonra en güzel kim?” deyince manken Seymen, ‘Benim’ cevabını verdi. Nilay Dorsa, ünlü isimlerin yaşça küçük erkek leri konusunda “Aşk bu, 50'sinden sonra da 70'den sonra da sevebilir. Neden yadırganıyor” dedi.

YAŞLANAN MANKENLERE ÖNERİ

Fatoş Seymen'in konuşmasına bir türlü fırsat vermeyen Nilay Dorsa, yaşlandığını düşündüğü mankenler için, “Herkesin bir dönemi var. Emekliye ayrılması gereken bazı manken ablalarımız var. Ben de bazı manken arkadaşların estetik operasyon yerine beyin ameliyatı geçirmeleri gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. Bu sözlerle de yetinmeyen Dorsa, mağazada eline geçirdiği ütüyü gösterek, bahsettiği yaşlı mankenlerin kırışıklıklarını düzeltmek, selilütlerini almak istediğini söyledi.

DUŞAKABİN TERCİHİ

Manken Nilay Dorsa, evinde en çok sevdiği yerin banyo olduğunu söyleyerek mağazadaki duşakabin bölümüne koştu. Duşakabinin içine giren ünlü manken, Fatoş Seymen'i de içeri aldı. Dorsa, “Amma küçük burası. Biraz büyük olsa da mle rahat girebilirim hiç değilse” dedi.

Kanal D'de yayınlanan ‘Binbir Gece’ adlı dizi ile gündeme gelen ahlaksız teklif konusunda da yorum yapan Nilay Dorsa, “Ahlaksız teklif aldım. Bizim sektörümüzde yaşanan şeyler bunlar. Bu bir yönetmenden de gelebilir mesela size. Benim başıma daha önceden geldi. ‘Filmimde ben seni oynatırım, ama ben senden hoşlanıyorum, benimle birlikte olacaksın’ şartını koşan yönetmenler oldu. Farklı şekilde teklif edenler de oldu. Ama bunu çıkıp da yok 200 bin dolar teklif edildi, yok 5 bin dolar teklif edildi. Bunlar çirkin şeyler. Ama böyle şeyler yaşanıyor” diye konuştu.
16 Aralık 2006

 

MAIL:
Gizlilik Politikası