gizlilik politikası
Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 
tuba ünsal resimleri boyu hayatı fotoğrafları biyografi kimdir facebook yemin

,Tugba Unsal

GERİ  İLERİ

 

Terkos'a Gelen Ünlüler ve Tuğba Ünsal

Artık sadece büyükanneler Terkos deyince şehir suyundan bahsedildiğini sanıyor. Ama Terkos suyu devri çoktan kapandı, Terkos Pasajı devri yükseliyor. Caddelerde Terkos'dan giyinmiş gençler dolaşıyor. Müşterileri yüzünden adı entel pazarına bile çıktı. Hatta Etilerli, Caddeli clubber gençler arasında dahi hatırı sayılır bir yeri var. Buradaki giysilerin meziyeti ucuz ama aynı zamanda trendy olmaları.


ÇITI PITI

Çıtı & Pıtı, pasajda kendi malını üreten dükkanlardan biri. Bir buçuk yıl önce açıldı, son iki aydır Teşvikiye'de de şubeleri var. Bu aralar pasajın en popüler mağazalarından biri. Aslında ilk bakışta Terkos ruhuna biraz aykırı görünüyor. Düzgün soyunma kabinleri ve raflarda katlı duran giysileri var. Ama 8, pantolonları 7-12 milyona satıyorlar. Dükkan sahibi Ahmet Akay, teenager sokak giysileri sattıklarını söylüyor.

İÇ LARI

Pasajın tartışmasız en enteresan dükkanlarından biri de Don Club. Binbir çeşit ı arasında penyelerden, leopar desenlilere kadar ne ararsanız var. Hal böyle olunca müşteriler de çeşit çeşit oluyor. Öğrenciler, travestiler, Ruslar, Romenler herkes orada. Fiyatlar 1 milyon 500 bin'den başlıyor. Son dönemde erkek ı da satmaya başladılar.

İç larında etiketin üzerinde yazan bedene inanmayın. Bazen 42 beden 36 çıkabiliyor.


Terkos'a gelen ünlüler

Deniz Akkaya, Billur Kalkavan, Asena, Sezen Aksu, Aysel Gürel, Müjde Ar, Gizem Özdilli, Canan Mutluer, Derya Baykal, Tuğba Ünsal, Didem Taslan, Sevda Demirel, Sevinç Erbulak, Tulu Çizgen.

MAIL: