Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 
tuba ünsal resimleri boyu hayatı fotoğrafları biyografi kimdir facebook yemin

Tugba Unsal Bikinili fotograflar

GERİ  İLERİ

 

Reina sezonu açtı

Reina, yazlık sezon açılışını önceki akşam yaptı. Yaklaşık 3 bin davetlinin katıldığı açılış gecesine sanat, spor, magazin ve sosyetenin tanınmış isimleri katıldı.

Geçen yıldan daha farklı bir görünüşle açılan Reina’nın içinde Benihana, Dragon, G By Karaf, Köşebaşı, Mio, Niş, Reina restoran, S Cafe, Woks, Zarifi gibi ünlü restoranlar hizmet veriyor. Açılış gecesine katılan binlerce davetli içeri girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Açılış gecesinde Reina’yı 400 yıllık özel zeytin ağaçları süsledi. Urla’dan getirilen beş zeytin ağacı vinçlerle müzikildikten sonra kapıdan başlayarak Reina’nın beş farklı noktasına dikildi. Reina’nın patronu Mehmet Koçarslan, ‘Zeytin, barışın, dostluğun ve güvenin simgesi olduğu, bütün kutsal kitaplarda adı geçtiği için, bu zeytin ağaçlarını dikerek topluma bir mesaj göndermek istedim, umarım amacına ulaşır’ dedi.

Gençlerle eğlendi

Ertekin Dinçay, geçtiğimiz aylarda 72’nci yaş gününü kutlamıştı. Çocukluk ı Rahmi Koç’un da katıldığı doğum günü partisinde Ertekin, ‘Gönlüm genç, seviyorum gençlerle gezmeyi’ demişti. Ertekin, Reina’nın açılışına da birbirinden güzel üç genç kızla geldi.

Reina’nın sahibi Mehmet Koçaslan ve işletmeci Ali Ünal, gelen konukları kapıda tek tek karşılayıp mekan hakkında bilgi verdi. Açılış gecesinde gördükleri ilgiden dolayı çok mutlu olan mekan sahibi Mehmet Koçaslan ve Ali Ünal daha sonra şovları izlediler. Reina’nın açılışı nedeniyle boğaz trafiğinin sıkışması nedeniyle Koçarslan ve Ünal eğlenmeye gelen konuklarına taksiyle gelmeleri yönünde telkinde bulundu. Koçarslan, ‘Sonuçta burası bir eğlence yeridir ve alkol alınmaktadır. Alkol araç kullanımını olumsuz yönde etkiler. Dolayısıyla buraya gelen konuklarımıza özel araçları yerine taksi ile gelmelerini tavsiye ediyorum’ dedi.

siz geziyor

Türkstar’ın sunucusu Seray Sever de açılışı kaçırmayanlar arasındaydı. Sever tek başına geldi, içeride larıyla eğlendi, Reina’yı yalnız terk edip İstinye, Seba Evleri’ndeki evinin yolunu tuttu...

Yalnız geldi

si Axel Goldenberg’in Bodrum’da işlerinin başında bırakan Tuğba Ünsal açılışa yalnız geldi. Ünsal, kapı önündeki çocuktan 20 milyona kağıt mendil aldı.

Müdavimi

Sergen Yalçın, geçtiğimiz yaz hemen her gece uğradığı Reina’nın açılışına si Aslı Sarı ile geldi.

Morali bozuk

Duygu Ulaş, si Enis Pekuysal’ı Özlem Yıldız’a kaptırdıktan sonra ortalarda görünmedi. Reina’nın açılışına katılan Ulaş’ın moralinin hálá düzelmediğini gördüm.

Eski si içerideydi

Sunucu Meltem Ören, Reina’ya larıyla geldi. Geçtiğimiz yıl ayrıldığı si Necdet Göral da aynı ortamda ları İpek Tanrıyar, İlgi Gövsa ve Sevda Demircan’la eğleniyordu.

Saklanacak ne var

Deniz Seki, Okan Bayülgen’den ayrıldıktan sonra Nişantaşı’ndaki Chinise in Town’ın ortağı Selim Yalın ile gezer oldu. Seki, Reina’nın açılışa katıldı ama poz verk için elinden geleni yaptı. Çıkışta anlamsız bir şekilde saklanma ihtiyacı duydu.

 

MAIL:
gizlilik politikası