Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

 

zeynep yılmaz

Tuğba Ekinci'ye İftarı terk ettirdi

Tuğba Ekinci'nin yemek davetine kapıya kadar gelip mahkemelik olduğu Zeynep Yılmaz ve abisi Rüzgar'ı görünce mekanı terk etmesi oldu.

Foto galeri - Tuğba Ekinci fotoğrafları için tıklayınız...

Şahin Özer, önceki akşam Etiler Recep Usta adlı restoranda iftar yemeği verdi. İftar yemeğine Adnan Şenses, Selami Şahin, Ahmet Selçuk İlkan, Bülent Sertaç, Yeliz Yeşilman, Nihat Doğan, Pınar Aylin, Ozan Orhon, Nilay Dorsa, Yıldız Tilbe, Tarık Mengüç, Gizem Özdilli, Zeyenep Yılmaz, Tuğba Ekinci'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı. Gecenin en ilginç olayı ise Tuğba Ekinci'nin yemeğe katılıp kapıya kadar gelip mahkemelik olduğu Zeynep Yılmaz ve abisi Rüzgar'ı görünce mekanı terk etmesi oldu. İftar yemeğinin ev sahipliğini yapan Şahin Özer, gecede yaşanan bu tatsız olay ile ilgili olarak, "Benim kapım herkese açk. İsteyen herkes girebilir. Bugün bütün büyük sanatçılar içerideydi. Ya içeride yer bulamayacağını zannetti ya da yüreği içeri girmeye yemedi" dedi.

  gizlilik politikası

mail MSN adresi iletişim