Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Çağla Şikel çingene rolünde oynadıSulukule gülü Çağla Şikel

Türk Sineması'nın en güzel kadınlarından olan Gülşen Bubikoğlu tahtını Çağla Şıkel'e devrediyor. Çağla çekilecek olan 'Gırgıriye' filminde başrolü kaptı bile

Gülşen Bubikoğlu, Müjdat Gezen, Ayşen Gruda, Münir Özkul, Şemsi İnkaya gibi ustaların rol aldığı Yeşilçam'ın ünlü filmi Gırgıriye, yapımcı Türker İnanoğlu tarafından yineden çekiliyor. İnanoğlu, hazırlık çalışmaları süren filmde Bubikoğlu'nun rolünü podyumların ünlü mankeni Çağla Şıkel'e oynatmayı planlıyor. Daha önce 'Zehirli Çiçek' adlı dizide oynayan Şıkel'in güzelliğiyle bu rol için biçilmiş kaftan olduğuna inanan ünlü yapımcı, şimdiden Çağla'ya direktiflerini şu şekilde sıralamış: Özel hayatına dikkat edeceksin, ortalarda çok fazla gözükmeyeceksin, manken kimliğini arka planda tutmaya özen göstereceksin.

   

 

 

 

geriileri

çağla şikel resimleri

 

Çağla bu üç isteğe de boyun eğmiş, ama canını sıkan tek bir şey olmuş; o da manken kimliğinin geri planda kalması. Basına dağıtmak için yeni fotoğraflar çektiren Çağla, tam bunları dağıtmak üzereyken yasaklar gelmiş. Fotoğrafları elinde kalan ünlü manken "Neden manken sıfatımın geri planda kalması gerekiyor?" sorusuyla yapımcıya gidince bakın nasıl bir cevap almış: "Ben seninle çok büyük bir film projesini hayata geçireceğim, seni ilk filminde başrol veriyorum. Biraz kendini geri çek, insanların senin yüzünü göre göre senden bıkmalarını mı istiyorsun? Ben 'Oyuncu Çağla'yı yaratacağım' diyorum, sen fotoğraflardan bahsediyorsun, olmaz böyle şey!"

 

 

 

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası