Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Top Model Çağla Şikel

                                                        geriileri

çağla şikel resimleri

 

Heidi Klum Çağla Şikel Övdü

Dünyaca ünlü model Heidi Klum, Almanya'da tanıştığı Çağla Şıkel'e övgüler yağdırarak 'Boyun da fiziğin de mükemmel. Neden dünya podyumlarında boy göstermiyorsun?' dedi

İşadamı İlhan Doğan'ın başkan yardımcılığını üstlendiği ve ortağı olduğu, LR International Kozmetic Parfüm'ün geleneksel LR-STAR DAY Partisi, 29 Mart 2003 Cumartesi günü Almanya'da yapıldı. 15 bin kişilik Dortmunder Westfalenhale kapalı stadyumunda gerçekleştirilen özel partiye, topmodel Heidi Klum, Almanlar'ın ünlü tenisçisi Boris Becker, müzik grubu No Angels, sosyete ve yıldızların kuaförü Udo Walz, Süpermodel Nadja Auermann, ve TV yıldızı Sonja Kirchberger katıldı.

Ülkenize geleceğim

LR-Kosmetic'in 'Star Box' koleksiyonun da tanıtıldığı parti sırasında en çok ilgiyi Heidi Klum gördü. Türk medya mensuplarıyla eden Klum, zaman zaman Türkçe kelimeler kullandığı i sırasında, 'Ben daha önce birkaç kez ülkenizi ziyaret etme imkanı bulmuştum. Ülkenizi ve insanlarınızı çok sevdiğimi söylemek isterim. Bizi öyle

güzel ağırladılar ki, hayran kalmamak imkansızdı. Eğer Körfez Savaşı biterse yaza yine ülkenizdeyim' dedi.

Bu arada partiye katılan Çağla Şıkel'le de tanışarak, bir süre eden Klum, 'Boyun da, fiziğin de mükemmel. Neden dünya podyumlarında boy göstermiyorsun' diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Boris savaştan korktu

Partinin bir diğer gözde ismi ise Almanlar'ın dünya çapındaki şampiyon tenisçisi Boris Becker'di. 'Yarınlar Umut Olsun' adlı programın yardım amaçlı bir gösterisi için Türkiye'ye gelmesi beklenen Boris Becker, iptal edilen seyahatiyle ilgili olarak şunları söyledi: Bir yardım kampanyası için ülkenizde maç yapacağım söylenmişti. Ancak çıkan Irak Savaşı nedeniyle Türkiye gezimi iptal etmek zorunda kaldım. Çünkü larım Türkiye'nin de kritik bir konumda olduğunu söyleyince, korktum. Ancak daha önce bir ımla birlikte Türkiye'yi tatile gitmiştim. Her şeye rağmen iki ay sonra İstanbul'a gelip sözümü tutacağım' dedi.

'Çağla disiplinsiz'

LR International'ın yaptığı yıldızlar gecesinden bir gün sonra, çalışmaları değerlendiren bir basın toplantısı düzenleyen İlhan Doğan, şirketin Türkiye'de de koleksiyon üreteceğini açıkladı. LR International'in son üç yıldan bu yana, ünlülerin çeşitli parfümlerinin üretildiği koleksiyonları hayata geçirdiğini belirten Doğan, 'Mesleğinde 1 numara olan isimlerle Türkiye'de de çalışacağız. Mesela Hülya Avşar, Ebru Gündeş, Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil gibi isimlerle çalışmayı hedefliyoruz. Bu arada ilk imza atacağımız kişi ise eğer kabul ederse Fatih Terim olacak. Çünkü onun ismi bir marka' dedi. Doğan, organizasyon için davet ettiği Çağla Şıkel'i ise son derece disiplinsiz bulduğunu söyleyerek, 'Çağla Şıkel ile davet ettiğimiz halde gelmeyen Mustafa Sandal'la asla bir çalışma yapmayı düşünmüyoruz' diye konuştu.

Barış KOCAOĞLU/ALMANYA

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası